فروشگاه اینترنتی فارسی نو

logo-farsino-en-faفروشگاه اینترنتی فارسی نو با فلسفه ارائه محصولات برندهای معتبر بین المللی و داخلی در زمینه های مختلف با تخفیف های دائمی شکل گرفته است. در واقع این موضوع رویکردی نو در میان سایت های فارسی است، بنابراین نام فارسی نو برای این سایت در نظر گرفته شده است. در واقع ما منتظر تعطیلات آخر هفته یا مناسبت ها نخواهیم ماند تا به شما کاربر گرامی تخفیف بدهیم، بلکه در کل روزهای سال می توانید از تخفیف های ویژه سایت استفاده کنید.تخفیف های سایت فارسی نو بسیار متنوع بوده، در مورد محصولات و برندهای مختلف متفاوت است. ولی سعی ما بر این است تا در خرید شما, بیشترین تخفیف ممکن در نظر گرفته شود.

فروشگاه فارسی نو سعی دارد تا با همکاری با متخصصین در هر زمینه اطلاعات کامل و جامعی درباره محصولات در زمینه هایی که در سایت های فارسی کاستی دیده می شود به شما ارائه دهد تا بتوانید با آگاهی لازم اقدام به خرید کنید.

اولین بخش که در فروشگاه فارسی نو آغاز به کار خواهد کرد بخش دوچرخه فروشگاه اینترنتی فارسی نو است که علاوه بر فروش دوچرخه و لوازم جانبی دوچرخه , با هدف بررسی تخصصی و تکنیکی دوچرخه های موجود در بازار ایران و مقایسه تفاوت های کیفی برندهای مختلف دوچرخه و لوازم  دوچرخه سواری شکل گرفته است. این فروشگاه با همکاری با توزیع کنندگان اصلی برندهای مختلف، محصولات را با قیمت بدون واسطه در اختیار شما خواهد گذاشت.

بخش پت شاپ فروشگاه اینترنتی فارسی نو با ارائه بهترین محصولات حیوانات خانگی از برندهای معتبر و تخفیف های دائمی در خدمت شما کاربر اینترنتی است. این فروشگاه قصد آن دارد که علاوه بر ارائه محصولات حیوانات خانگی، اطلاعات هر محصول و کاربرد تخصصی تمام محصولات برای خریداران محترم در دسترس باشد. امیدواریم با ارائه اطلاعات و نقدهای بی طرف نقشی در افزایش آگاهی شما نسبت به محصولات موجود داشته باشیم.